Escape room to miejsce, w którym swoich sił może spróbować każdy. Zastanawiacie się co robić w Kielcach w popołudnie lub weekend? Zbierajcie ekipę i przybywajcie do nas. Znajomi, koledzy z pracy i rodzina… Nie ma górnego limitu wiekowego, a w nasze gry mogą bawić się już dzieci od 10 roku życia (przy nadzorze dorosłej osoby). Lubicie emocje? To miejsce jest stworzone z myślą o Was!    

Dla grup zorganizowanych istnieje możliwość rezerwacji kilku pokoi jednocześnie. Mamy 3 pokoje, w których jednocześnie może grać 16 osób. Po godzinie gry możliwa jest zmiana pokoi.   

W naszej ofercie znajduje się organizacja wielu ciekawych imprez, ale jesteśmy otwarci także na Wasze propozycje 🙂 Ciekawi, co mamy Wam do zaproponowania? 

Wypad ze znajomymi

Nie macie pomysłu na wieczór ze znajomymi? Co robić w Kielcach? Piwo, kino, domówka? Nie tym razem, potrzebujecie odrobiny adrenaliny. Super, zapraszamy do naszego escape room. Co oferujemy? Dobrą zabawę i mnóstwo uśmiechu, ale także możliwość poznawania przyjaciół z innej strony. Jeżeli chcecie przeżyć niezapomnianą przygodę to zachęcamy do rezerwacji miejsca już dzisiaj pod numerem telefonu: 503 505 779 lub poprzez e-mail: kontakt@unlockthedoor.com.pl

ciekawe miejsca kielce
wyjscie integracyjne kielce

Imprezy integracyjne Kielce

Chcecie dostarczyć swoim pracownikom relaksu i pozytywnych emocji? Świetnie, trafiliście! Impreza integracyjna w Kielcach? Oczywiście, tylko w naszym escape room. To propozycja dla firm, które wykazują innowacyjne podejście do pracowników. To nie tylko doskonała forma rozrywki, ale także sposób na integrację zespołu i jego rozwój. Pracownicy będą mieli okazję lepiej się poznać i porozmawiać w mniej oficjalnych warunkach. Plusy takiej formy imprezy integracyjnej to także doskonalenie kreatywnego myślenia swoich podwładnych, nauka nieszablonowego podejścia do rozwiazywania przeszkód oraz budowa dobrej komunikacji w teamie. Przekonani?

Wycieczki szkolne

Szukacie fajnego pomysłu na wycieczkę szkolną do Kielc? Waszych podopiecznych nie bawi już kino i teatr? A może nie dopisuje pogodę na dłuższą trasę? Jak zatem fajnie spędzić czas z dziećmi? Co robić w Kielcach? Zapraszamy do naszego escape roomu. Bezpieczeństwo, nauka i zabawa gwarantowane!

wycieczki szkolne kielce
wieczór panienski kawalerski kielce

Wieczory kawalerskie i panieńskie

Gdzie zorganizować wieczór kawalerski lub panieński w Kielcach? Szukamy oryginalnego pomysłu… W końcu taki wieczór zdarza się tylko raz w życiu! Jak najbardziej polecamy spędzić go w escape room. To świetne urozmaicenie i fajna rozrywka zarówno dla narzeczonego lub narzeczonej, jak i zaproszonych gości. Nasze pokoje czekają na Was!