Oferta dla grup

Escape room to miejsce, w którym swoich sił może spróbować każdy. Zastanawiacie się co robić w Kielcach w popołudnie lub weekend? Zbierajcie ekipę i przybywajcie do nas. Znajomi, koledzy z pracy i rodzina… Nie ma górnego limitu wiekowego, a w nasze gry mogą bawić się już dzieci od 10 roku życia (przy nadzorze dorosłej osoby). Lubicie emocje? To miejsce jest stworzone z myślą o Was!    

Dla grup zorganizowanych istnieje możliwość rezerwacji kilku pokoi jednocześnie. Mamy 3 pokoje, w których jednocześnie może grać 18 osób. Po godzinie możliwa jest zmiana pokoi.   

W naszej ofercie znajduje się organizacja wielu ciekawych imprez, ale jesteśmy otwarci także na Wasze propozycje:-) Ciekawi, co mamy Wam do zaproponowania? 

Oferta urodzinowa

Chcecie, aby dzień urodzin zapadł w pamięci Waszej pociechy i jej gości na dłużej? A może chcecie zrobić niespodziankę swojemu przyjacielowi lub przyjaciółce? Szukacie oryginalnego miejsca na zorganizowanie urodzinowego przyjęcia? Z przyjemnością możemy zorganizować urodziny dla dziecka lub osoby dorosłej. Na taką imprezę oferujemy 3 pokoje oraz biuro, gdzie stworzymy kącik jedzenia. Catering dopasujemy do Waszych preferencji. Tort, pizza, przekąski? Nie ma problemu!    

Wszystkie szczegóły możemy doprecyzować telefonicznie: 535 068 578 lub poprzez e-mail: kontakt@unlockthedoor.com.pl. Chcecie dopytać o naszą ofertę? Również zachęcamy do kontaktu.   

Wypad ze znajomymi

Nie macie pomysłu na wieczór ze znajomymi? Co robić w Kielcach? Piwo, kino, domówka? Nie tym razem, potrzebujecie odrobiny adrenaliny. Super, zapraszamy do naszego escape room. Co oferujemy? Dobrą zabawę i mnóstwo uśmiechu, ale także możliwość poznawania przyjaciół z innej strony. Jeżeli chcecie przeżyć niezapomnianą przygodę to zachęcamy do rezerwacji miejsca już dzisiaj pod numerem telefonu: 535 068 578, poprzez e-mail: kontakt@unlockthedoor.com.pl lub zakładkę Rezerwacja.  

Imprezy integracyjne

Chcecie dostarczyć swoim pracownikom relaksu i pozytywnych emocji? Świetnie, trafiliście! Impreza integracyjna w Kielcach? Oczywiście, tylko w naszym escape room. To propozycja dla firm, które wykazują innowacyjne podejście do pracowników. To nie tylko doskonała forma rozrywki, ale także sposób na integrację zespołu i jego rozwój. Pracownicy będą mieli okazję lepiej się poznać i porozmawiać w mniej oficjalnych warunkach. Plusy takiej formy imprezy integracyjnej to także doskonalenie kreatywnego myślenia swoich podwładnych, nauka nieszablonowego podejścia do rozwiazywania przeszkód oraz budowa dobrej komunikacji w teamie. Przekonani? Rezerwacji można dokonać telefonicznie: 535 068 578, poprzez e-mail: kontakt@unlockthedoor.com.pl, lub zakładkę Rezerwacja.   

Dla firm nie tylko integracja

Escape room można wykorzystać nawet do przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej:-) Taka gra to świetny sposób na sprawdzenie zdolności komunikacyjnych kandydatów na pracowników, ich umiejętności, a w szczególności współpracy w grupie czy zdolności przywódczych. Zainteresowani? Zachęcamy do rezerwacji telefonicznej: 535 068 578 poprzez e-mail: kontakt@unlockthedoor.com.pl lub zakładkę Rezerwacja.   

Wycieczki szkolne

Szukacie fajnego pomysłu na wycieczkę szkolną? Waszych podopiecznych nie bawi już kino i teatr? A może nie dopisuje pogodę na dłuższą trasę? Jak zatem fajnie spędzić czas z podopiecznymi? Co robić w Kielcach? Zapraszamy do naszego escape room. Bezpieczeństwo i nauka poprzez zabawę gwarantowane! Chcecie poznać szczegóły oferty albo dokonać rezerwacji? Zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu: 535 068 578, poprzez e-mail: kontakt@unlockthedoor.com.pl lub zakładkę Rezerwacja.  

Wieczory kawalerskie i panieńskie

Gdzie zorganizować wieczór kawalerski lub panieński w Kielcach? Szukamy oryginalnego pomysłu… W końcu taki wieczór zdarza się tylko raz w życiu! Jak najbardziej polecamy spędzić go w escape room. To świetne urozmaicenie i fajna rozrywka zarówno dla narzeczonego lub narzeczonej, jak i zaproszonych gości. Nasze pokoje czekają na Was!     

Rezerwacji można dokonać telefonicznie: 535 068 578, poprzez e-mail: kontakt@unlockthedoor.com.pl lub zakładkę Rezerwacja. Do dzieła!      

Randki

Chcecie poznać lepiej swoją drugą połówkę? Nie ma lepszego miejsca niż escape room. Wspólne rozwiązywanie zagadek pozwoli poznać lepiej cechy charakteru i umiejętności wybranki/wybranka. To najlepiej wydane pieniądze w okresie randkowania! Rezerwacji można dokonać telefonicznie: 535 068 578, poprzez e-mail: kontakt@unlockthedoor.com.pl lub zakładkę Rezerwacja.    

Zaręczyny

Poszukujecie oryginalnego sposobu na zaręczyny? Escape room to jest to! Wyobraźmy sobie, że rozwiązaniem jednej z łamigłówek będzie pierścionek zaręczynowy. Magiczne „tak”, niezapomniane emocje i zdziwienie naszej wybranki zapewniamy w pakiecie!    

Zainteresowani? Czekamy na Was! Rezerwacji można dokonać telefonicznie: 535 068 578, poprzez e-mail: kontakt@unlockthedoor.com.pl lub zakładkę Rezerwacja.