Nasze gry

previous arrow
next arrow
Slider

Pokoje w naszym escape room różnią się tematyką i poziomem trudności. Z tego względu każdy znajdzie scenariusz napisany z myślą o nim. Wasze zadanie jest proste: musicie odnaleźć wszystkie wskazówki, a następnie rozwiązać zagadki, aby móc wydostać się z tego pokoju. Każda informacja może być na wagę złota, a sukces można osiągnąć tylko dzięki współpracy. Komunikacja i wymiana wszystkich dostrzeżonych informacji jest koniecznością.

 

 

Opuszczona klinika

W końcu transplantolog Lecter opuścił klinikę! Czy to jednak prawdziwa informacja? Ludzie nadal giną w niewyjaśnionych okolicznościach… Niestety plotki głoszą, że doktorek nadal wybiera sobie ofiary, które najbardziej mu się podobają. Niestety wybór padł na Was! Budzicie się przypięci kajdankami do łóżka w sali Lectera i nie znacie drogi ucieczki. Do powrotu tego szaleńca macie 50 minut. Musicie zrobić wszystko, aby wydostać się z kliniki! Czas start! Stawką jest Wasze życie!   
Pokój ten napawa zachwytem fanów medycznych seriali i horrorów.   ZAREZERWUJ 
Cela – ulubiony pokój najmłodszych

Kajdanki i worki na głowach? Tak, to teraz Wasza codzienność. Zostaliście osadzeni w więzieniu. Teraz pozostaje Wam – więźniom, tylko współpracować ze sobą i uciec z celi przed przyjściem strażnika. Czas nie jest Waszym sprzymierzeńcem i kolejne sprawdzanie celi będzie za 50 minut! Niektórym to się jednak udało… Poprzedni osadzony uciekł i zostawił dla Was nieco wskazówek. Wykorzystajcie tę okazję! Musicie tylko znaleźć pozostawione przez niego informacje i odpowiednio je zrozumieć. Warto wytężyć spryt i spostrzegawczość! W końcu walka toczy się o Waszą wolność. Jeśli Wam się nie uda to na wiele lat zostaniecie za więziennymi kratami. Do dzieła! 
Pokój ten stworzony został specjalnie z myślą o najmłodszych, ale także nieco starsi chętnie z niego korzystają!