Oferta dla grup

UNLOCKtheDOOR Kielce oferuje Państwu również możliwość rezerwacji wielu pokoi jednocześnie dla grup zorganizowanych. Obsługujemy imprezy takie jak:

  • urodziny
  • firmy
  • wycieczki szkolne
  • wieczory panieńskie i kawalerskie
  • zaręczyny(tak! zdarzyło się nam)

Mamy do dyspozycji 3 pokoje w których pomieścić możemy w sumie aż 18 graczy prowadzących rozgrywkę w jednym czasie (po godzinie możliwa zmiana grup). Po lub jeszcze przed grą grupa może coś zjeść aby grało się lepiej – pizza? tort? na co macie ochotę?
Po skończonej grze i zjedzonym posiłku grupa ma tyle czasu na dyskusję o pokojach ile będzie jej potrzebne. Bawcie się dobrze!

Jeśli chcą Państwo abyśmy zorganizowali dla Was takie przyjęcie prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 737 411 527.

Oferta urodzinowa

Jeśli szukacie miejsca na zorganizowanie urodzin w Kielcach to bardzo dobrze trafiliście. Z przyjemnością urządzimy urodziny dla osób w każdym wieku – urodziny dziecka czy osoby dorosłej nie stanowią żadnego problemu. Organizacja urodzin w naszym Ecape Roomie odbywa się według ustalonych telefonicznie lub mailowo warunków. Oferujemy Państwu podczas takiej imprezy nasze trzy pokoje oraz biuro gdzie goście mogą zjeść i zaspokoić pragnienie. Zapewniamy Wam przekąski, pizzę, tort oraz inne rzeczy, które możemy ustalić jeśli skontaktują się Państwo z nami telefonicznie 737411527 lub mailowo kontakt@unlockthedoor.com.pl aby zapytać o ofertę lub ustalić szczegóły. 

Wieczór Panieński

Wieczór Kawalerski

Oprócz wyżej wspomnianej oferty urodzinowej wyprawiamy również imprezy dla dorosłych. Jeśli jesteście na etapie planowania Wieczoru Kawalerskiego lub Wieczoru Panieńskiego w Kielcach i Waszym celem jest urozmaicenie sobie oraz znajomym takiego spotkania wówczas zapraszamy do naszego Escape Roomu w Kielcach. Trzy pokoje z różnymi fabułami czekają na Was. Chętnie staniemy się częścią Waszej imprezy. Jeśli jesteście zainteresowani lub chcecie o tym porozmawiać zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 737411527 lub mailowego: kontakt@unlockthedoor.com.pl