Nasze gry

arrow
arrow
ścigani unlockthedoor kielce

Pokoje w naszym escape room różnią się tematyką i poziomem trudności. Z tego względu każdy znajdzie scenariusz napisany z myślą o nim.    

Wasze zadanie jest proste: musicie odnaleźć wszystkie wskazówki, a następnie rozwiązać zagadki, aby móc wydostać się z tego pokoju. Każda informacja może być na wagę złota, a sukces można osiągnąć tylko dzięki współpracy. Komunikacja i wymiana wszystkich dostrzeżonych informacji jest koniecznością.   

Ścigani

Któż z nas wieczorem nie lubi skrócić sobie drogi do domu? A tym razem wracając rzadko uczęszczaną uliczką orientujecie się, że na drodze leży ofiara morderstwa. Już chcecie się skontaktować ze służbami, a okazuje się, że oni są już na miejscu i dodatkowo nakrywają Was obok trupa. Oj, sytuacja nie wygląda dobrze! Jesteście zakłóci w kajdanki i rozmyślacie o niezbyt ciekawej perspektywie odsiadki. Długie lata spędzone za kratami wywołują u Was strach. Przecież Wy jesteście niewinni, tylko chcieliście pomóc prawdziwej ofierze! Co teraz możecie zrobić! Macie tylko 50 minut na udowodnienie Waszej niewinności i odnalezienie prawdziwego mordercy. Każdy dowód jest na miarę złota. No to zaczynamy! Gra toczy się o Waszą wolność!      

Pokój stworzony z myślą o osobach, które uwielbiają sporą dawkę adrenaliny. Miłośnicy kryminalnych zagadek będą zachwyceni!

ZAREZERWUJ

Opuszczona klinika

W końcu transplantolog Lecter opuścił klinikę! Czy to jednak prawdziwa informacja? Ludzie nadal giną w niewyjaśnionych okolicznościach… Niestety plotki głoszą, że doktorek nadal wybiera sobie ofiary, które najbardziej mu się podobają. Niestety wybór padł na Was! Budzicie się przypięci kajdankami do łóżka w sali Lectera i nie znacie drogi ucieczki. Do powrotu tego szaleńca macie 50 minut. Musicie zrobić wszystko, aby wydostać się z kliniki! Czas start! Stawką jest Wasze życie!   

Pokój ten napawa zachwytem fanów medycznych seriali i horrorów.   

ZAREZERWUJ

Cela – ulubiony pokój najmłodszych

Kajdanki i worki na głowach? Tak, to teraz Wasza codzienność. Zostaliście osadzeni w więzieniu. Teraz pozostaje Wam – więźniom, tylko współpracować ze sobą i uciec z celi przed przyjściem strażnika. Czas nie jest Waszym sprzymierzeńcem i kolejne sprawdzanie celi będzie za 50 minut! Niektórym to się jednak udało… Poprzedni osadzony uciekł i zostawił dla Was nieco wskazówek. Wykorzystajcie tę okazję! Musicie tylko znaleźć pozostawione przez niego informacje i odpowiednio je zrozumieć. Warto wytężyć spryt i spostrzegawczość! W końcu walka toczy się o Waszą wolność. Jeśli Wam się nie uda to na wiele lat zostaniecie za więziennymi kratami. Do dzieła! 

Pokój ten stworzony został specjalnie z myślą o najmłodszych, ale także nieco starsi chętnie z niego korzystają!    

ZAREZERWUJ